BUHALTERIS (-Ė) - APSKAITININKAS (-Ė)

  • 600 - 1.000 EUR į rankas priklauso nuo atliekamų darbų.
  • Apskaitos dokumentų suvedimas į buhalterinę sistemą. Prekių ir paslaugų pirkimo operacijų apskaita ir kontrolė, teisėtumo užtikrinimas. Pardavimų sąskaitų išrašymas. Banko operacijų apskaita. Skolų derinimas su pirkėjais ir tiekėjais. Darbo užmokesčio bei su tuo susijusių išmokų ir mokesčių apskaita. Ilgalaikio turto apskaita, prekių atsargų operacijos. Deklaracijų ir ataskaitų rengimas, jų pateikimas VMI, Sodrai. Vidaus finansinių ataskaitų rengimas ir pateikimas vadovui. Pajamų ir sąnaudų klasifikavimas, išlaidų kontrolę.
  • Vertingą, įdomią patirtį Jūsų karjeroje. Puikias darbo sąlygas nedidelėje kompanijoje. Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes. Konkurencingą darbo užmokestį
  • 9:00-17:00 - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Išsilavinimas apskaitos, finansų, ekonomikos srityje, arba baigti specializuoti apskaitos kursai. Darbo patirtis apskaitos srityje su buhalterinės apskaitos programomis. Įmonių ūkinės-finansinės veiklos apskaitos principų išmanymas. Mokesčius bei apskaitą reglamentuojančių LR teisės aktų išmanymas. Anglų ir rusų kalbos žinios būtų privalumas. Geras kompiuterinis raštingumas. Komunikabilumas, kruopštumas, atidumas detalėms, pareigingumas. Analitinis mąstymas, greita orientacija, atsakingas požiūris į darbą.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Magnus ES“ Lietuvos rinkoje atstovauja prekinį ženklą „KOLIBRI“ - vieną lyderiaujančių vandens transporto gamintojų Ukrainoje. Kompanija taip pat platina tokius prekinius ženklus kaip ELLING (Ukraina), GALA (Kanada), FASTEN (Ukraina), AquaMaster (Rusija) ne tik Lietuvoje , bet ir visame Pabaltijyje. Veiklos pobūdis ne tik didmeninė , bet ir mažmeninė prekyba valtimis, vidaus degimo varikliais, echolotais, įvairiais laivų aksesuarais, bei priedais. Šiuo metu įmonėje dirba 3 darbuotojai.

BUHALTERIS (-Ė) - APSKAITININKAS (-Ė), UAB Magnus ES

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS