NEKILNOJAMOJO TURTO NUOMOS IR PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

  • 1.000 - 3.000 EUR į rankas Priklauso nuo rezultato
  • ŠIOJE POZICIJOJE: Prisijungsi prie profesionalios komandos ir dirbsi sėkmingoje, darbuotojus išklausančioje ir vertinančioje kompanijoje; Tobulėsi nekilnojamojo turto aktyvių pardavimų srityje, bei įgausi vertingos aukšto lygio klientų aptarnavimo patirties; Vykdysi naujų klientų paiešką, dalyvausi susitikimuose, vesi derybas, ruoši pasiūlymus ir sutartis; Palaikysi ryšius su esamais klientais.
  • Lankstus darbo grafikas Mokymai nuo pirmos darbo dienos Draugiškas kolektyvas Profesionali įrangą, kuri reikalinga siekti aukščiausių rezultatų; Didelė objektų ir klientų duomenų bazė
  • Lankstus darbo grafikas - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Gebi ir mėgsti bendrauti; Esi atsakingas (-a) ir orientuotas (-a) į rezultatą; Esi verslus (-i) – ieškai galimybių kiekvienoje situacijoje; Tau svarbios mūsų vertybės – paprastumas, atsakomybė ir lyderystė; Turi vairuotojo pažymėjimą ir automobilį.

APIE KOMPANIJĄ

“UAB LORUS INVEST” - veržli nekilnojamojo turto kompanija, teikianti gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto paslaugas: profesionaliai tarpininkaujame perkant, parduodant, nuomojant. Mūsų tikslas: Eiti į sėkmę, suteikiant klientams visas būtinas aukščiausios kokybės nekilnojamojo turto paslaugas. Būdami sparčiai auganti kompanija, nuolat plečiame veiklą bei kviečiame prie savo energingo, jaunatviško ir draugiško kolektyvo prisijungti naujus komandos narius.

NEKILNOJAMOJO TURTO NUOMOS IR PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė), UAB "Lorus Invest"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS