ĮRENGIMŲ OPERATORIUS // PRIIMAME BE PATIRTIES

  • 1.300 - 2.400 EUR prieš mokesčius Darbo užmokestis auga kartu su Jūsų įgyjama kompetencija.
  • Darbas su moderniais plastiko pakuočių gamybos/pjovimo/laminavimo/spaudos įrengimais; Savalaikė plastiko gaminių kokybės priežiūra bei kontrolė; Kiti lydimieji gamybiniai darbai. Darbo laikas pamaininis: 2 dienos 07:00-19:00, 2 dienos 19:00-07:00 ir 4 laisvos. Darbo vieta: A. Mickevičiaus g. 165, Čekoniškių k., Vlniaus r. (veža tarnybinis autobusas nuo/iki Spaudos rūmų).
  • Pilni apmokymai darbo vietoje; Stabilų darbą modernioje ir nuolatos augančioje įmonėje; Šaunius vadovus ir visada pasirengusius padėti kolegas; Kvalifikacijos kėlimo ir nuolatinio tobulėjimo galimybes; Skanius ir sočius pietus mūsų valgykloje už savikainą; Nemokamą tarnybinį transportą į/iš darbo miesto ribose; Visada laiku ir sąžiningai mokamą darbo užmokestį; Galimybė užsidirbti papildomai (kolegų pavadavimas apmokamas 1,5 karto didesniu tarifu); + 30 % motyvaciniai priedai už pasiektus kasmėnesinius gamybinius rezultatus;
  • Darbo grafikas: 2 d. 7:-19:00, 2 d. 19:00-7:00 ir 4 d. laisvos. - Pilnas etatas
  • Vilnius Adomo Mickevičiaus g. 165, Čekoniškių k., LT-14207 Vilniaus r.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Norite dirbti modernioje gamykloje ir susipažinti su įvairiais šiuolaikiniais gamybiniais procesais bei įrebgimais; Siekiate mokytis, tobulėti ir kelti kvalifikaciją; Esate motyvuotas dirbti ir užsidirbti.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Lietpak“ veikla – pakavimo medžiagų gamyba iš polimerinių plėvelių – nepastebima, bet būtina kiekviename žingsnyje. Daugiausia mūsų produkcijos skirta maisto pramonei. Dirbame nuo 1991 metų, todėl esame sukaupę daug patirties ir žinių, kurias nuolat giliname. Dirbame pasitelkdami moderniausius įrengimus ir šiuolaikines technologijas, todėl per trumpiausią laiką galime pagaminti sudėtingos struktūros kokybiškus gaminius. Produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių, pradedant ES valstybėmis ir baigiant Tolimaisiais Rytais.

ĮRENGIMŲ OPERATORIUS // PRIIMAME BE PATIRTIES, UAB LIETPAK

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS