SANDĖLININKAS (-Ė) - PARDAVĖJAS (-A)

  • Nuo 893 EUR prieš mokesčius Priklauso nuo Jūsų kompetencijos ir rezultatų
  • - prekių priėmimas; - prekių registravimas, rūšiavimas; - prekių sandėliavimas pagal nustatytas lokacijas; - parduotuvės sandėlio tvarkos, prekių saugojimo reikalavimų užtikrinimas; - prekių pardavimas ir klientų konsultavimas.
  • Galimybė tapti sėkmingos tarptautinės kompanijos dalimi Galimybė kurti savo karjeros kelią Įmonės renginiai, dovanos ir draugiškas kolektyvas - galimybę tapti sėkmingos tarptautinės kompanijos dalimi; - dinamišką, plataus profilio darbą su galimybe tobulėti elektronkos ir elektronikos komponentų srityje; - galimybę gauti motyvuojančius priedus ir siekti profesiniu tikslų su įmonės paskatinimu; - galimybę kurti savo karjeros kelią; - įmonės renginiai, dovanos ir draugiškas kolektyvas.
  • Darbas iš anksto sutartu grafiku - Pilnas etatas
  • Klaipėda

REIKALAVIMAI

- žinios elektronikos ir elektronikos komponentų srityje; - darbo sandėlyje patirtis; - techninės anglų kalbos pagrindai; - kompiuterinis raštingumas. Asmeninės savybės: - atsakingas požiūris į darbą; - energingumas ir motyvacija; - gebėjimas dirbti komandoje; - gebėjimas greitai įsisavinti žinias ir noras tobulėti.

APIE KOMPANIJĄ

UAB “Lemona” – viena didžiausių prekybos elektronikos dalimis ir komponentais įmonių Baltijos šalyse, turinti daugiau nei 25 m. veiklos patirtį. Įmonė nuolat auga, stabili finansiškai, atstovauja gerai žinomus prekinius ženklus, nuolat plečia techninių produktų gamą. Savo parduotuves turi ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose, bet ir Rygoje bei Taline. Klientai ir tiekėjai žino įmonę kaip patikimą ir greitai reaguojantį partnerį.

SANDĖLININKAS (-Ė) - PARDAVĖJAS (-A), UAB "Lemona"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų