Prekinio ženklo produktų grupės (mobilių įrenginių aksesuarai) pardavimų vadovas

  • 1.954 - 2.475 EUR prieš mokesčius priklauso nuo pasiektų rezultatų
  • Pagrindinės užduotys: - prekinio ženklo produktų grupės pardavimo strategijos formavimas ir įgyvendinimo kontrolė mažmeninės/didmeninės/e-prekybos kanaluose; - aktyvus prekių grupės vystymas – prekinio ženklo žinomumo didinimas, pardavimo galimybių identifikavimas ir plėtimas; - nuolatinis domėjimasis kuruojamų produktų rinka, naujienomis, klientų poreikių supratimas; - produktų grupės asortimento ir kainodaros formavimas, santykių su tiekėjais palaikymas; - pastovus bendradarbiavimas su pardavimo padalinių komandomis, darbuotojų ir klientų mokymai apie produktus; - produktų grupės pardavimo rezultatų stebėjimas, analizavimas ir prognozavimas; - dalyvavimas ir įmonės atstovavimas parodose, seminaruose.
  • Įmonė siūlo: - įdomų, atsakingą darbą stabiliai veikiančioje ir lyderiaujančioje savo srityje kompanijoje; -vertingą patirtį elektronikos produktų, jų vystymo, pardavimų srityse; - kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir priedus už darbo rezultatus; - techninius mokymus apie produktus, galimybes dalyvauti sprendimų priėmime; -sąlygas nuolatiniam, nuosekliam augimui.
  • 8-17 val. su galimybe dirbti lanksčiai iš Jums patogios darbui vietos -
  • Visa Lietuva
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Geriausiai tiktumėte šiai pozicijai, jeigu: - esate sukaupęs (-usi) patirtį produktų vystyme, pristatyme; - turite sėkmingos patirties prekyboje ypač su prekybos tinklais (su techniniu produktu); - esate įgijęs aukštąjį išsilavinimą techninėje arba verslo administravimo srityje; - gebate identifikuoti kuruojamų produktų gr. pardavimo galimybes ir jas realizuoti; - esate orientuotas į tikslą ir galite pajungti įmonės resursus tikslui pasiekti; - turite gerus analitinius ir komunikacinius įgūdžius; - esate aktyvus, iniciatyvus, motyvuotas.

APIE KOMPANIJĄ

UAB “Lemona” – viena didžiausių prekybos elektronikos dalimis ir komponentais įmonių Baltijos šalyse, turinti daugiau nei 25 m. veiklos patirtį. Įmonė nuolat auga, stabili finansiškai, atstovauja gerai žinomus prekinius ženklus, nuolat plečia techninių produktų gamą. Savo parduotuves turi ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose, bet ir Rygoje bei Taline. Klientai ir tiekėjai žino įmonę kaip patikimą ir greitai reaguojantį partnerį.

Prekinio ženklo produktų grupės (mobilių įrenginių aksesuarai) pardavimų vadovas, UAB "Lemona"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS