Apskaitininkė - administratorė
  • Priklauso nuo Jūsų kompetencijos ir rezultatų
  • Darbo pobūdis:  prekybos padalinio pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas;  klientų skolų administravimas;  inkasacijos tvarkymas;  garantinių prekių priėmimas;  padalinio dokumentų rengimas ir priežiūra;  kiti su apskaita ir padalinio veikla susiję darbai.
  • Mes siūlome:  darbą stabiliai veikiančioje ir savo srityje lyderiaujančioje kompanijoje;  kompetenciją atitinkantį atlyginimą bei priedus už darbo rezultatus;  puikias darbo sąlygas ir draugiškus kolegas;  privalumus perkant įmonės parduotuvėse.
  • 8-17 val. ir laisvi savaitgaliai
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Reikalavimai pozicijai:  aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos srityse);  bent 0.5 m. panašaus darbo patirtis, privalumas jei – prekybinėje sistemoje;  labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;  darbo su apskaitos programa patirtis („Pragma“ – didelis privalumas);  atsakingumas, kruopštumas, puikūs bendravimo įgūdžiai.

APIE KOMPANIJĄ

UAB “Lemona” – viena didžiausių prekybos elektronikos dalimis ir komponentais įmonių Baltijos šalyse, turinti daugiau nei 25 m. veiklos patirtį. Įmonė nuolat auga, stabili finansiškai, atstovauja gerai žinomus prekinius ženklus, nuolat plečia techninių produktų gamą. Savo parduotuves turi ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose, bet ir Rygoje bei Taline. Klientai ir tiekėjai žino įmonę kaip patikimą ir greitai reaguojantį partnerį.

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
UAB "Lemona"
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS
DAUGIAU SKELBIMŲ