Apskaitininkė (-as) - buhalterė (-is)

  • Nuo 700 EUR į rankas Priklauso nuo kompetencijos ir atsakomybių
  • Pirkimo, pardavimo dokumentų apskaita ir kontrolė. Piniginių įplaukų iš pirkėjų ir išmokų tiekėjams apskaita ir kontrolė, skolų derinimas, atskaitingų asmenų apskaita. Duomenų paruošimas PVM deklaravimui, taršos mokesčių deklaravimas, i.VAZ teikimas, statistikos ataskaitų teikimas. Savalaikis apskaitos dokumentų pateikimas buhalterijai. Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.
  • Visos socialinės garantijos. Apmokymai, galimybė kelti kvalifikaciją ar įgyti sertifikatus. Galimybė įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus.
  • 7-16 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius, Beržuonos g. 1
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas ekonomikos arba finansų srityje ir ne mažesnis nei 2 metų buhalterio - apskaitininko darbo stažas. Darbas apskaitos programa PRAGMA (privalumas). Rusų ir anglų kalbų mokėjimas (privalumas). Kompiuterinis raštingumas. Gebėjimas rinkti, analizuoti ir apdoroti informaciją. Reiklumas darbo kokybei, atsakingumas ir gebėjimas dirbti komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „Langų gama“ gamina aukštos kokybės ir išskirtinius medinius langus, medines duris bei fasadines konstrukcijas. Įmonė siekia aukščiausios produkcijos kokybės, tad „Langų gama“ vardą greitai įsiminė klientai, vertinantys išskirtinius gaminius Lietuvoje ir užsienyje. Konfidencialumas garantuojamas. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS