Pardavimai /vadyba

  • 700 - 2.000 EUR į rankas % nuo produkto pardavimų.
  • Išskirtinių maisto produktų pardavimas. Kominukavimas su esamais klientais ,naujų išleistų produktų pristatymas , pardavimas .Naujų potencialių klientų paieška.
  • Šiai dienai gamybos įmonėje nėra konkretaus pardavimo vadybininko . Potenciali perspektyva augti ,būti atsakingam už pardavimus . Įmonė turi išskirtinumą .Gaminame inovatyvius ,sveikus , kokybiškus maisto produktus. Esame pakankamai konkurencingi .Kas du mėnesius išleidžame po 3-4 naujus išskirtinius produktus.
  • Susitarimo reikalai . - Pilnas etatas, 0.50 etato
  • Klaipėda Svajonės gatvė 40 Klaipėda.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mėgstantis savo darba . Turintis patirtį.

APIE KOMPANIJĄ

TIKRA - Kuriame , gaminame ir parduodame. Esame TIKRŲ maisto prduktų gamintojas ir augantis nuosavų parduotuvių tinklas . Tik natūralūs , kokybiški ir TIKRI produktai visiems . Sveiką mitybą propoguojantiems žmonėms ir gurmanams. Didelį dėmesį skiriame aplinkos tausojimui, aukščiausios maisto kokybės puoselėjimui, skonių įvairovės paieškoms ir vartotojų edukacijai apie sveikesnį gyvenimo būdą. Siekiame, kad kokybiški ir gurmaniški produktai būtų prieinami visiems ir kad natūralūs produktai įsilietų į vartotojų kasdienybę bei taptų jų sąmoningu pasirinkimu.

Pardavimai /vadyba , viskastikra.lt, UAB KRUZA

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS