STUDENTE – DERINK STUDIJAS SU DARBU PREKYBOS CENTRE!

  • 1.050 - 1.500 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Mūsų tikslas - pasirūpinti, kad norimas prekes įsigytų visi, todėl Tu turėsi: - sukrauti prekes į lentynas, kad jas rastų visi apsilankiusieji prekybos centre; - konsultuoti klientus, papasakoti apie prekių savybes, jų paskirtį, priežiūrą; - prižiūrėti tvarką salėje ir padėti kolegoms; - padėti klientui surasti norimą prekę.
  • Mes Tau siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - darbą, skyriuje, kuris atitinka Tavo pomėgius bei gali būti suderinamas su studijomis; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - 300€ premiją už rekomenduotą draugą; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse.
  • Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- esi komunikabilus, iniciatyvus ir orientuotas į rezultatą; - pasižymi fizine ištverme, sąžiningumu, atidumu; - Tau klientas yra toks pat svarbus, kaip ir mums; - pasirinksi darbo vietą arčiau namų - Jonavos g., Veiverių g., Draugystės g. arba PLC MEGA. - gali dirbti 0.5 etatu, o darbo laiką pasiderinsim kartu!

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

STUDENTE – DERINK STUDIJAS SU DARBU PREKYBOS CENTRE!, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS