SKYRIAUS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A) PREKYBOS CENTRE

  • 1.750 - 2.430 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Darbo pobūdis: - efektyviai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti pavaldžių darbuotojų darbą (10-15 asmenų komanda), jog būtų užtikrintas kokybiškas ir mandagus klientų aptarnavimas; - užtikrinti skyriui iškeltų tikslų įgyvendinimą; - rūpintis personalo ugdymu ir motyvavimu; - slenkantis darbo grafikas;
  • Mes Jums siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - vykimo į darbą kompensacija; - 300€ premiją už rekomenduotą draugą; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą.
  • Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- būtinos žinios apie mažmeninės prekybos organizavimą; - būtina patirtis darbo su komanda (nuo 10 asmenų); - vadovaujamojo darbo patirtis; - ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas; - gebėjimas strategiškai mąstyti ir operatyviai priimti sprendimus; - gebėjimas priimti atsakomybę už savo ir komandos rezultatus.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

SKYRIAUS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A) PREKYBOS CENTRE, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS