SENUKUOSE YRA KUR AUGTI! KVIEČIAME PRISIJUNGTI INFORMACIJOS CENTRO IR KASŲ SKYRIAUS VADOVO PAVADUOTOJĄ

  • 1.750 - 2.430 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Darbo pobūdis: - užtikrinti iškeltų tikslų vykdymą Informacijos centro ir kasų skyriuje; - formuoti ir ugdyti pavaldžių darbuotojų komandą; - organizuoti sklandų darbą salėje bei apmokyti naujokus; - užtikrinti kokybišką ir mandagų klientų aptarnavimą.
  • Siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • Pilnas etatas
  • Vilnius Molėtų pl.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas; - darbo patirtis mažmeninėje prekyboje (privalumas); - geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office); - patirtis dirbant su buhalterinės apskaitos sistema (privalumas); - pareigingumas, komunikabilumas, gebėjimas priimti atsakomybę už savo ir komandos rezultatus.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

SENUKUOSE YRA KUR AUGTI! KVIEČIAME PRISIJUNGTI INFORMACIJOS CENTRO IR KASŲ SKYRIAUS VADOVO PAVADUOTOJĄ, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS