SALĖS DARBUOTOJAI (-OS)

  • Nuo 720 EUR prieš mokesčius (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją)
  • - sukrauti prekes į lentynas, kad jas rastų visi apsilankiusieji prekybos centre; - prižiūrėti tvarką salėje ir padėti kolegoms; - padėti klientui surasti norimą prekę.
  • - motyvuojantį atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus; - galimybę dirbti arčiau namų; - premiją už rekomenduotą draugą; - nuolaidas perkant „Senukų“ prekybos centruose; - kvalifikacinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes Kesko Senukai Lithuania įmonėje; - draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!
  • Slenkantis pamaininis - Pilnas etatas, 0.90 / 0.80 / 0.75 / 0.50 etato
  • Klaipėda, Šilutės pl. arba Liepų g.

REIKALAVIMAI

- turi panašaus darbo patirties; - pasižymi greita orientacija, kruopštumu, atidumu ir esi atsakingas (-a); - maloniai bendrauji ir esi orientuotas (-a) į rezultatą; - Tau klientas yra toks pat svarbus, kaip ir mums.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

SALĖS DARBUOTOJAI (-OS), UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI