REVIZORIUS (-Ė) 0,5 ETATO

  • Nuo 530 EUR prieš mokesčius Papildomai - apmokomos visos išlaidos, susijusios su komandiruotėmis (dienpinigiai, nakvynės išlaidos).
  • -inventorizacijų atlikimas bendrovės padaliniuose, įvairiuose Lietuvos miestuose; - kiekio ir kokybės neatitikimų nustatymas; - rezultatų analizė; - duomenų suvedimas į programą.
  • Įdomus ir atsakingas darbas lyderiaujančioje kompanijoje; Draugiška, bendraujanti, profesionali komanda, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas; Suteiksime visas darbui reikalingas priemones; Sudarysime specialų darbo grafiką su naktinėmis darbo valandomis; Galimybė įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.
  • Pusė etato
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- esi kruopštus, atidus, o loginis mąstymas yra Tavo stiprioji pusė; - nemėgsti šurmulio ir naktį darbui susikaupi geriau; - turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (patirtis su Rivilės programa – privalumas);

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

REVIZORIUS (-Ė) 0,5 ETATO, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS