PRISIJUNK PRIE KONSULTANTŲ KOMANDOS! DARBUI STATYBŲ DUONOS SKYRIUJE, VIKINGŲ G.

  • 1.225 - 1.785 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Darbo pobūdis: - bendrauti su klientais, atsakyti į rūpimus klausimus; - padėti išsirinkti reikiamas prekes – plačiau pasakoti apie jų paskirtį, priežiūrą, veikimą ir skirtumus. Padėti rasti geriausią sprendimą! - rūpintis, kad prekės būtų išdėstytos į lentynas ir skyriuje būtų tvarka.
  • Siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • Pilnas etatas
  • Vilnius Vikingų g.

REIKALAVIMAI

- komunikabilumas, iniciatyvumas; - geras fizinis pasirengimas; - panaši darbo patirtis (didelis privalumas), jei ne – greit visko išmokysim; - B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

PRISIJUNK PRIE KONSULTANTŲ KOMANDOS! DARBUI STATYBŲ DUONOS SKYRIUJE, VIKINGŲ G., UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI