PREKYBOS CENTRO DIREKTORIAUS PADĖJĖJA (-AS) VIKINGŲ G.

  • 1.070 - 1.440 EUR prieš mokesčius Mokami priedai.
  • - planuoti ir administruoti vadovo darbotvarkę; - valdyti vidinės ir išorinės informacijos srautus ir užtikrinti jos perdavimą laiku; - pagal savo kompetenciją kontroliuoti vadovui pasirašyti teikiamų dokumentų formą, turinį, terminus; - rengti įvairaus pobūdžio raštus, ataskaitas, susirinkimų medžiagą; - laiku ir tiksliai vykdyti kitus tiesioginio vadovo pavedimus.
  • - darbas tinkamas ir paskutinių kursų studentams; - įdomus ir atsakingas darbas lyderiaujančioje kompanijoje; - veikia motyvacinė programa - karjera ambicingiems ir motyvuotiems; - gerovės paketas: sisteminiai ir individualūs mokymai; - darbuotojų nuolaidų kortelės, dovanos švenčių proga ir kt.
  • Pilnas etatas
  • Vilnius Vikingų g.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- esi arba netrukus tapsi specialiste (-u), kuri (-is) ieško karjeros galimybių; - turi arba netrukus įgysi aukštąjį išsilavinimą (privalumas); - puikiai dirbi kompiuteriu (MS Office) ir Tau nesvetimos šiuolaikinės technologijos; - esi komunikabilus, iniciatyvus ir orientuotas į rezultatą; - atsakingai planuoji savo darbo laiką; - gali dirbti savarankiškai, bet visada jautiesi komandos dalimi; - turi vairuotojo pažymėjimą.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

PREKYBOS CENTRO DIREKTORIAUS PADĖJĖJA (-AS) VIKINGŲ G., UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS