PREKYBOS CENTRO DARBUOTOJAS (-A) DARBAS VASARAI !

  • Nuo 800 EUR prieš mokesčius Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • - aktyviai konsultuoti klientus, papasakoti apie prekių savybes, jų paskirtį, priežiūrą, esant poreikiui demonstruoti prekių veikimą; - prižiūrėti tvarką bei švarą, o jei reikės pagelbėti kolegoms; - pildyti lentynas prekėmis, kad jas rastų visi apsilankiusieji Senukų prekybos centre.
  • - galimybę dirbti darbą, kuris atitinka tavo pomėgius: santechnikos, el.instaliacijos, apdailos; - motyvuojantį atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus; - lankstų darbo grafiką GALIMYBĘ DERINTI DARBĄ SU MOKSLAIS ( 0,75 arba 1 et.); - galimybę dirbti arčiau namų: PC Banginis arba Liepų g.; - draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!
  • slenkantis pamaininis - Pilnas etatas, 0.75 etato
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- turi panašios darbo patirties (didelis privalumas), jei ne – greit visko išmokysim; - pasižymi greita orientacija, kruopštumu, atidumu bei esi atsakingas (-a); - maloniai bendrauji ir esi orientuotas (-a) į rezultatą; - Tau klientas yra toks pat svarbus, kaip ir mums.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

PREKYBOS CENTRO DARBUOTOJAS (-A) DARBAS VASARAI !, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS