PREKIŲ SPECIALISTAS (-Ė) - STATYBŲ DUONOS SKYRIUJE!

  • 1.140 - 1.230 EUR prieš mokesčius konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Siekiame pasirūpinti, kad norimas prekes įsigytų visi, todėl Tu turėsi: - aktyviai konsultuoti klientus apie statybines medžiagas, papasakoti apie prekių savybes, jų paskirtį. Padėsi rasti geriausią sprendimą; - prižiūrėti tvarką priskirtame skyriuje ir padėti kolegoms; - papildyti lentynas prekėmis, kad jas rastų visi apsilankiusieji Senukų prekybos centre.
  • Siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - kuro kompensavimą kelionei į ir iš darbo; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą.
  • Slenkantis darbo grafikas - Pilnas etatas
  • Ukmergė Kauno g. 120B
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- mėgsti bendrauti ir neįsivaizduoji dienos be žmonių; - turi panašios darbo patirties (didelis privalumas), jei ne – greit visko išmokysim; - pasižymi greita orientacija, kruopštumu, atidumu bei esi atsakingas (-a); - maloniai bendrauji ir esi orientuotas (-a) į rezultatą; - turi B kategoriją; - Tau klientas yra toks pat svarbus, kaip ir mums.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: [email protected]) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

PREKIŲ SPECIALISTAS (-Ė) - STATYBŲ DUONOS SKYRIUJE!, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS