IEŠKOME PREKIŲ ŽINOVO ĮRANKIŲ SKYRIUJE - PLC ,,MEGA''!

  • 1.310 - 1.850 EUR prieš mokesčius Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo poziciją, patirtį ir kompetenciją.
  • Darbo pobūdis: - aktyviai konsultuoti klientus apie priskirtą prekių asortimentą, papasakoti apie prekių savybes, jų paskirtį, priežiūrą, esant poreikiui pademonstruoti prekių veikimą; - prižiūrėti tvarką priskirtame skyriuje ir padėti kolegoms; - papildyti lentynas prekėmis, kad jas rastų visi apsilankiusieji Senukų prekybos centre.
  • Siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - darbą skyriuje, kuris atitinka Tavo pomėgius; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; -patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; -komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

- mėgsti bendrauti ir neįsivaizduoji dienos be žmonių; - esi susipažinęs (-usi) su įrankių prekių asortimentu; - turi panašios darbo patirties (didelis privalumas); - pasižymi greita orientacija, kruopštumu, atidumu bei esi atsakingas (-a); - maloniai bendrauji ir esi orientuotas (-a) į rezultatą; - Tau klientas yra toks pat svarbus, kaip ir mums.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

IEŠKOME PREKIŲ ŽINOVO ĮRANKIŲ SKYRIUJE - PLC ,,MEGA''!, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI