PREKIŲ SPECIALISTAS (-Ė) DAŽŲ SKYRIUJE - PLC ,,MEGA‘‘

  • 1.300 - 1.750 EUR prieš mokesčius konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Siekiame pasirūpinti, kad norimas prekes įsigytų visi, todėl Tu turėsi: - aktyviai konsultuoti klientus apie įvairias vidaus ir lauko dažų prekes, papasakoti apie prekių savybes, jų paskirtį; - prižiūrėti tvarką priskirtame skyriuje ir padėti kolegoms; - papildyti lentynas prekėmis, kad jas rastų visi apsilankiusieji Senukų prekybos centre.
  • Mes Jums siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • Slenkantis darbo grafikas - Pilnas etatas
  • Kaunas Islandijos pl. 32
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- mėgsti bendrauti ir neįsivaizduoji dienos be žmonių; - turi žinių apie dažų prekes ir jų specifikacijas - BŪTINA; - pasižymi greita orientacija, kruopštumu, atidumu bei esi atsakingas (-a); - maloniai bendrauji ir esi orientuotas (-a) į rezultatą; - Tau klientas yra toks pat svarbus, kaip ir mums.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

PREKIŲ SPECIALISTAS (-Ė) DAŽŲ SKYRIUJE - PLC ,,MEGA‘‘, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS