PREKIŲ SPECIALISTAS (-Ė) - BUITINĖS IR KOMPIUTERINĖS TECHNIKOS SKYRIUJE!

  • 1.310 - 1.850 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo poziciją, patirtį ir kompetenciją.
  • Siekiame pasirūpinti, kad norimas prekes įsigytų visi, todėl Tu turėsi: - aktyviai konsultuoti klientus apie priskirtą prekių asortimentą, papasakoti apie prekių savybes, jų paskirtį ir priežiūrą, esant poreikiui pademonstruoti prekių veikimą; - prižiūrėti tvarką priskirtame skyriuje ir padėti kolegoms; - papildyti lentynas prekėmis, kad jas rastų visi apsilankiusieji Senukų prekybos centre.
  • Mes Jums siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą; - priedus už pasiektus rezultatus (pratęstos garantijos, bonusai nuo pardavimų); - darbą skyriuje, kuris atitinka Tavo pomėgius; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei pal
  • Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kaunas Islandijos pl. 32
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- mėgsti bendrauti ir neįsivaizduoji dienos be žmonių; - esi susipažinęs (-usi) su buitinės ir kompiuterinės technikos prekių asortimentu; - turi panašios darbo patirties (didelis privalumas); - pasižymi greita orientacija, kruopštumu, atidumu bei esi atsakingas (-a); - maloniai bendrauji ir esi orientuotas (-a) į rezultatą; - Tau klientas yra toks pat svarbus, kaip ir mums.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

PREKIŲ SPECIALISTAS (-Ė) - BUITINĖS IR KOMPIUTERINĖS TECHNIKOS SKYRIUJE!, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS