PREKIŲ PRIĖMĖJAS - IŠDAVĖJAS (-A) ALEKSOTE

  • 810 - 1.050 EUR į rankas Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • - pagal sąrašus surinkti prekes ir jas su džiaugsmu perduoti klientui; - priimti prekes, kurias gausi iš skirtingų tiekėjų ir sandėlių; - būti išmaniu ir dirbti su skenavimo aparatu; - vairuoti įvairaus tipo krautuvus, ir taip įgyti kitokios darbo patirties; - palaikyti tvarką savo skyriuje, kad užtikrintum saugią aplinką sau ir kolegoms.
  • Sąžiningas ir konkurencingas darbo užmokestis, bei priedai už pasiektus rezultatus; Lankstus darbo grafikas GALIMYBĖ DERINTI DARBĄ SU STUDIJOMIS (0,5, 0,75 ar 1 et.) Suteiksime reikiamą šiam darbui kvalifikaciją bei NEMOKAMĄ krautuvo vairuotojo pažymėjimą Premija už rekomenduotą draugą Suteiksime darbo rūbus ir avalynę; Nuolaidos perkant „Senukų“ prekybos centruose.
  • Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- patinka trumpi maršrutai ir turi B (neprivaloma) kategorijos vairuotojo pažymėjimą; - esi įgijęs panašios darbo patirties (būtų privalumas), jei ne visko išmokinsime; - pasižymi greita orientacija, turi norą tobulėti, esi orientuotas (-a) į rezultatą; - gali dirbti slenkančiu darbo grafiku.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

PREKIŲ PRIĖMĖJAS - IŠDAVĖJAS (-A) ALEKSOTE, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS