PREKIŲ PRIĖMĖJAS (-A) (LOGISTIKOS SANDĖLYJE)

  • 1.395 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją
  • Darbo pobūdis: - prekių iš tiekėjų priėmimas; - reikalingos dokumentacijos supildymas; - pažeistų krovinių fiksavimas; - darbas elektriniu krautuvu.
  • Mes Jums siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - 300 € premiją už rekomenduotą draugą; - nemokamą transportą atvykimui į/iš darbo; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • I sav. 06:00-14:30, II sav. 14:30-23:00. - Pilnas etatas
  • Kaunas Senukų logistikos terminalas, Žemaitkiemio kaimas, Kauno rajonas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- turite greitą orientaciją, esi kruopštus ir atsakingas; - turite elektrinio krautuvo vairavimo patirties (privalumas); - esate dirbęs logistikos sandėlyje (privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS