PREKIŲ PRIĖMĖJAS (-A) - IŠDAVĖJAS (-A) ŠILUTĖS PL.

  • 1.310 - 1.850 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Dirbdamas (-a) Tu: - pagal sąrašus surinksi prekes ir jas su džiaugsmu perduosi klientui; - priimsi prekes, kurias gausi iš skirtingų tiekėjų ir sandėlių; - būsi išmanus (-i) ir dirbsi su skenavimo aparatu; - vairuosi įvairaus tipo krautuvus, ir taip įgysi kitokios darbo patirties; - palaikysi tvarką savo skyriuje, kad užtikrintum saugią aplinką sau ir kolegoms.
  • Mes Jums siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą.
  • Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Klaipėda Liepų g. 81

REIKALAVIMAI

- turi autokrautuvo arba B kategorijos vairuotojo pažymėjimą; - esi įgijęs (-usi) panašios darbo patirties (būtų privalumas), jei ne visko išmokinsime; - pasižymi greita orientacija, turi norą tobulėti, esi orientuotas (-a) į rezultatą; - gali dirbti slenkančiu darbo grafiku.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

PREKIŲ PRIĖMĖJAS (-A) - IŠDAVĖJAS (-A) ŠILUTĖS PL., UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI