PARDUOTUVĖS SKYRIAUS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A)

  • Nuo 870 EUR į rankas Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • - organizuoti, kontroliuoti komandos darbą, jog būtų užtikrintas kokybiškas ir mandagus klientų aptarnavimas; - užtikrinti skyriui iškeltų tikslų įgyvendinimą, vykdyti pardavimus; - efektyviai planuoti, organizuoti pavaldžių darbuotojų darbą (15-20 asmenų komanda); - rūpintis personalo ugdymu ir motyvavimu.
  • - domų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje; - priedus už sėkmingus pardavimų rezultatus, Jūsų ir komandos papildomas pastangas bei iniciatyvas - karjerą ambicingiems ir motyvuotiems; - visas sąlygas profesionaliai tobulėti įgyjant vertingos patirties prekybos srityje; - gerovės paketą: sisteminiai ir individualūs mokymai; - darbuotojų nuolaidų kortelės, dovanos švenčių proga ir kt.
  • slenkantis pamaininis - Pilnas etatas
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis mažmeninėje prekyboje; - aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas; - patirtis organizuojant, vadovaujant, kontroliuojant (nuo 15 asmenų) komandos darbą; - gebėjimas strategiškai mąstyti ir operatyviai priimti sprendimus; - gebėjimas priimti atsakomybę už savo ir komandos rezultatus; - labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

PARDUOTUVĖS SKYRIAUS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A), UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS