PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

  • 1.290 - 2.280 EUR prieš mokesčius mokama pastovi darbo užmokesčio dalis ir kintama nuo pasiektų pardavimo rezultatų.
  • Tau patikėsime: - kondicionierių ir ventiliacijos produktų pardavimų vystymą esamiems ir naujiems klientams; - komercinių pasiūlymų pateikimą užsakovui, sutarčių sudarymą, aktyvias derybas; - kokybišką teisingos informacijos teikimą; - sutartinių įsipareigojimų kontrolę; - veiklos rodiklių analizę.
  • Mes siūlome: - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- patirties aktyviuose pardavimuose ir klientų aptarnavime; - gebėjimą užmegzti ilgalaikius kontaktus; - aukštesnįjį ar aukštąjį išsilavinimą; - žinių apie vėdinimo prekių asortimentą; - imlumą dideliam informacijos kiekiui, veržlumo, gerų bendravimo įgūdžių ir stiprią orientaciją į rezultatą.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: [email protected]) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė), UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS