MEISTRAS (-Ė) (NUOMOJAMA ĮRANGA)

  • 1.500 - 1.800 EUR prieš mokesčius Darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato darbo patirties ir lūkesčių. Mokamas nuo darbo rezultatų priklausantis priedas.
  • DARBO POBŪDIS: - nuomojamos įrangos bei technikos priežiūra ir remontas; - remontui reikalingų atsarginių detalių poreikio nustatymas ir pateikimas; - atliktų remonto darbų dokumentacijos suvedimas į sistemą; - nuomos punktų visoje Lietuvoje lankymas.
  • MES SIŪLOME: - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- žinios apie benzininius ir elektrinius įrankius; - panašaus darbo patirtis (privalumas); - kruopštumas, noras mokytis, orientacija į rezultatą; - B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

MEISTRAS (-Ė) (NUOMOJAMA ĮRANGA), UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS