KONSULTANTAS (-Ė) (STATYBŲ DUONOS SKYRIUJE)

  • Nuo 520 EUR į rankas
  • Darbo pobūdis: - Darbas su statybinėmis medžiagomis; - Kokybiškas klientų konsultavimas ir aptarnavimas; - Prekių ekspozicijos priežiūra; - Tvarkos priskirtame skyriuje užtikrinimas.
  • Jūsų laukia: - Darbas stabilioje kompanijoje; - Lankstus darbo grafikas ir galimybė derinti darbą su studijomis; - Priedai už sėkmingus Jūsų ir Jūsų komandos darbo rezultatus; - Vaikų atlygintinas užimtumas vasaros atostogų metu; - Dovanos švenčių proga; - Nuolaidos perkant „Senukų“ prekybos centruose; - Karjera ambicingiems ir motyvuotiems.
  • Slenkantis (tikslesnis grafikas aptariamas pokalbio metu) -
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Vidurinis išsilavinimas; - Geri bendravimo ir pardavimo įgūdžiai; - B kategorijos vairuotojo pažymėjimas; - Darbo patirtis prekybos srityje (privalumas).

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos bei sukurti patikimą ir dinamišką aplinką, kurioje augtume, tobulėtume ir siektume karjeros! Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

KONSULTANTAS (-Ė) (STATYBŲ DUONOS SKYRIUJE), UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37068568132
SKELBIMAS NEAKTYVUS