KONSULTANTAS (-Ė) - DARBO VIETA SENUKŲ PREKYBOS CENTRAS TELŠIUOSE!

  • 870 - 1.310 EUR prieš mokesčius konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Dirbdamas Tu: - bendrausi su klientais, atsakysi į rūpimus klausimus apie buitinės technikos kategorijos prekes; - padėsi išsirinkti reikiamas prekes – plačiau pasakosi apie jų paskirtį/priežiūrą ir veikimą; - rūpinsiesi, kad prekės būtų išdėstytos į lentynas ir skyriuje būtų tvarka.
  • Mes Tau siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • Pilnas etatas
  • Telšiai Luokės g. 76-2
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- pasižymi greita orientacija, kruopštumu, bei esi atsakingas (-a); - maloniai bendrauji ir esi orientuotas (-a) į rezultatą; - nebijai fizinio darbo; - gali dirbti slenkančiu darbo grafiku; - turi darbo patirties prekyboje – privalumas.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: [email protected]) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

KONSULTANTAS (-Ė) - DARBO VIETA SENUKŲ PREKYBOS CENTRAS TELŠIUOSE!, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS