KONSULTANTAI (-ĖS)

  • Nuo 800 EUR prieš mokesčius (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją)
  • - aktyviai konsultuoti klientus, papasakoti apie prekių savybes, jų paskirtį, priežiūrą; - esant poreikiui demonstruoti prekių veikimą; - prižiūrėti tvarką bei švarą, o jei reikės - pagelbėti kolegoms; - pildyti lentynas prekėmis, kad jas rastų visi apsilankiusieji Senukų prekybos centre.
  • - sąžiningas ir konkurencingas darbo užmokestį bei priedai už pasiektus rezultatus; - teoriniai ir praktiniai mokymai; - premija už rekomenduotą draugą; - nuolaidos perkant „Senukų“ prekybos centruose.
  • 8-21 val., slenkantis pamaininis - Pilnas etatas, 0.90 / 0.80 / 0.75 / 0.50 etato
  • Klaipėda, yra galimybė dirbti Šilutės pl. (PLC Banginis) arba Liepų g.

REIKALAVIMAI

- mėgsti bendrauti ir neįsivaizduoji dienos be žmonių; - turi panašaus darbo patirties; - pasižymi greita orientacija, kruopštumu, atidumu ir esi atsakingas (-a); - maloniai bendrauji ir esi orientuotas (-a) į rezultatą; - Tau klientas yra toks pat svarbus, kaip ir mums.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

KONSULTANTAI (-ĖS), UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI