KATEGORIJOS VADYBININKAS (-Ė) - LAISVALAIKIO PREKIŲ GRUPĖJE!

  • 1.385 - 1.755 EUR prieš mokesčius , darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato darbo patirties ir lūkesčių.
  • Darbo pobūdis: - kuruojamų rinkos poreikių analizė ir konkurencinės aplinkos stebėjimas; - prekių grupės asortimento formavimas bei kainodara; - duomenų suvedimas į sistemą; - bendravimas su tiekėjais ir sutartinių įsipareigojimų vykdymo kontrolė; - kuruojamų prekių pardavimų rodiklių analizė.
  • Mes Jums siūlome: - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • Pilnas etatas
  • Kaunas Islandijos pl. 32B
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- organizuotumas, komunikabilumas, analitiškumas, orientacija į rezultatą; - aukštasis išsilavinimas (GALI BŪTI PASKUTINIŲ KURSŲ STUDENTAS (-Ė)); - anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu (rusų k. – privalumas); - geras kompiuterinis raštingumas.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

KATEGORIJOS VADYBININKAS (-Ė) - LAISVALAIKIO PREKIŲ GRUPĖJE!, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS