KASININKAS (-Ė) - DARBO VIETĄ ARČIAU NAMŲ IŠSIRINK PATS!

  • 960 - 1.375 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Tau patinka bendrauti, dalintis patirtimi ir žiniomis, prisijunk prie SENUKŲ komandos! Dirbdamas Tu: - būsi atsakingas už efektyvų kasos darbą; - tvarką palaikysi tik savo darbo vietoje – salėje dirbti nereikia; - aptarnausi klientus, kurie atsiskaito grynaisiais pinigais ir kortelėmis; - pas mus visada sulauksi kolegų mokymo ir informavimo – juk kolega bus gretimoje kasoje!
  • Mes siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - 300€ premiją už rekomenduotą draugą; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!
  • Siūlome darbą skyriuje, kuris atitinka Tavo pomėgius bei gali būti suderinamas su studijomis, laisvalaikiu ar kt.. - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Mūsų komandai puikiai tiksi, jei: - pasižymi greita orientacija, atidumu bei esi atsakingas (-a); - gali dirbti slenkančiu darbo grafiku.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

KASININKAS (-Ė) - DARBO VIETĄ ARČIAU NAMŲ IŠSIRINK PATS!, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS