ĮRANGOS PIRKIMO PROJEKTŲ VADYBININKAS (-Ė)

  • 1.000 - 1.300 EUR į rankas + priedai, priklausantys nuo įgyvendinto projekto apimčių.
  • - naujų prekybinės įrangos tiekimo kanalų paieška; - derybos su tiekėjais dėl palankesnių gamybos, tiekimo, montavimo sąlygų; - įrangos atvežimo ir sumontavimo į objektus organizavimas; - sutarčių rengimas bei jų sąlygų laikymosi užtikrinimas; - efektyvaus įrangos pirkimų proceso kūrimas; - sąskaitų apmokėjimo kontrolė.
  • - Įdomus ir atsakingas darbas lyderiaujančioje kompanijoje - nuolatiniai mokymai, tobulėjimo ir karjeros galimybes; - draugiška, bendraujanti, profesionali komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas - galimybė įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida
  • 8 - 16:30 - Pilnas etatas
  • Kaišiadorys
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai; - puikus anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu (rusų k. – privalumas); - aukštasis išsilavinimas; - atsakingumas, savarankiškumas, pasitikėjimas savimi; - B kategorijos vairuotojo pažymėjimas; - gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

ĮRANGOS PIRKIMO PROJEKTŲ VADYBININKAS (-Ė), UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS