INTERJERO DIZAINERIS (-Ė)

  • Nuo 1.300 EUR į rankas Darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato darbo patirties ir lūkesčių.
  • - kambarių (vonios, virtuvės, miegamojo, svetainės ir kt.) interjero projektavimas; - apšvietimo ir santechnikos mazgų plano projektavimas ir pateikimas; - klientų konsultavimas interjero dizaino klausimais; - informacijos teikimas apie parduodamų apdailos prekių asortimentą ir papildomų paslaugų teikimą; - specialių užsakymų formavimas.
  • Įdomus ir atsakingas darbas tarptautinėje kompanijoje Nuolatiniai mokymai, tobulėjimo ir karjeros galimybės; Draugiška ir profesionali komanda, padėsianti greičiau visko išmokti; Galimybė įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida;
  • Pilnas etatas
  • Vilnius Vikingų g.

REIKALAVIMAI

- darbo patirtis su SketchUp, Photoshop, CorelDraw, Cad Decor ar AutoCAD programomis; - organizuotumas, komunikabilumas, orientacija į klientą; - išsilavinimas interjero dizaino srityje (privalumas); - B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

INTERJERO DIZAINERIS (-Ė) , UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI