EKSPOZICIJOS PRIEŽIŪROS DARBUOTOJAS (-A) UKMERGĖS G.

  • 1.050 - 1.500 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Tau patikėsime: - sukrauti prekes į lentynas, kad jas rastų visi apsilankiusieji prekybos centre; - prižiūrėti tvarką salėje ir padėti kolegoms; - padėti klientui surasti norimą prekę.
  • Mes Tau siūlome: - sąžiningas ir konkurencingas atlyginimas bei priedai už pasiektus rezultatus; - darbą, skyriuje, kuris atitinka Tavo pomėgius bei gali būti suderinamas su studijomis,; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą!
  • Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Vilnius Ukmergės g.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- pasižymi greita orientacija, kruopštumu, atidumu bei esi atsakingas (-a); - maloniai bendrauji ir esi orientuotas (-a) į rezultatą; - sutinki dirbti fizinį darbą; - Tau klientas yra toks pat svarbus, kaip ir mums.

APIE KOMPANIJĄ

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

EKSPOZICIJOS PRIEŽIŪROS DARBUOTOJAS (-A) UKMERGĖS G., UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS