DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS (-A) SENUKŲ PREKYBOS CENTRE - ŠILUTĖS PL.

  • 2.100 - 2.630 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Darbo pobūdis: - užtikrinti efektyvų ir kokybišką prekybos centro darbuotojų darbą; - ugdyti pavaldžius darbuotojus, deleguoti užduotis, kontroliuoti jų darbo kokybę; - užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą ir operatyviai spęsti iškilusias problemas; - atliekamų parduotuvės procesų kontrolė, veiklos efektyvinimas.
  • Įmonė siūlo: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • Pilnas etatas
  • Klaipėda Šilutės pl.
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas; - ne mažesnė kaip 2 metų vadovaujamojo darbo patirtis (nuo 60 darbuotojų); - žinios apie mažmeninės prekybos organizavimą (prekių išstatymai, akcijų organizavimas, eilių srautų reguliavimas, savalaikis pateikimas į salę ir kt.); - gebėti analizuoti klientų poreikius, operatyviai priimti sprendimus; - gebėti tinkamai planuoti savo ir kitų darbuotojų darbo laiką; - darbo kompiuteriu įgūdžiai.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS (-A) SENUKŲ PREKYBOS CENTRE - ŠILUTĖS PL., UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS