DIRBK SENUKUOSE KONSULTANTU IR KAUPK PATIRTĮ! PILAITĖ - BUITIES IR LAISVALAIKIO SKYRIUS

  • 1.140 - 1.620 EUR prieš mokesčius , konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
  • Siekiame pasirūpinti, kad norimas prekes įsigytų visi, todėl Tu turėsi: - bendrausi su klientais, atsakysi į rūpimus klausimus; - padėsi išsirinkti reikiamas prekes – plačiau pasakosi apie jų paskirtį, priežiūrą, veikimą ir skirtumus. Padėsi rasti geriausią sprendimą!; - rūpinsiesi, kad prekės būtų išdėstytos į lentynas ir skyriuje būtų tvarka.
  • Ką mes siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą!
  • Pilnas etatas
  • Vilnius Vytauto Pociūno g. 10
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- esi komunikabilus, iniciatyvus ir orientuotas į rezultatą; - turi gerą fizinį pasirengimą; - turi panašios darbo patirties (didelis privalumas), jei ne – greit visko išmokysim.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

DIRBK SENUKUOSE KONSULTANTU IR KAUPK PATIRTĮ! PILAITĖ - BUITIES IR LAISVALAIKIO SKYRIUS, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS