AUTOŠALTKALVIS (-Ė), DARBO VIETA KAUNAS!

  • 1.750 - 2.000 EUR prieš mokesčius Darbo užmokestis priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų.
  • Darbo pobūdis: - įmonėje esančių krovininių automobilių techninės būklės priežiūra; - transporto priemonių remonto darbai: variklių, kėbulo, važiuoklės, stabdžių, oro sistemų ir kt. - įvertinti technines problemas ir įgyvendinti jų sprendimo būdus; - remontuoti transporto priemones įmonės teritorijoje; - kiti su remontu ir aptarnavimu susiję darbai.
  • Siūlome: - sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus; - nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas; - nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus; - patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse; - komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą.
  • I sav. I-V 07:00- 15:30 val. II sav. I-V 14:30-22:00 val.; VI 08:00-14:00 val. - Pilnas etatas
  • Kaunas Garažų g. 18, Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- analogiška darbo patirtis; - profesinis išsilavinimas (techninė sritis – privalumas) arba įgyta techninė (mechanikos, inžinerijos ar susijusiose srityse) kvalifikacija; - atsakingumas, noras tobulėti, gebėjimas dirbti komandoje.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos. Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.

AUTOŠALTKALVIS (-Ė), DARBO VIETA KAUNAS!, UAB Kesko Senukai Lithuania

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS