ATRANKŲ SPECIALISTAS (-Ė)

  • 1.000 - 3.000 EUR į rankas
  • JUGUM - dirbame su žmonėmis ir žmonėms, o ne su robotais, mašinomis ar bevardžiais resursais. Todėl kuriame ilgalaikius, įsiklausymu, pagarba, empatija grįstus santykius su visais savo klientais - tiek įmonėmis, tiek darbo ieškančiais žmonėmis. Bendradarbiaujame su įvairių industrijų įmonėmis, todėl ieškome kolegos, PERSONALO ATRANKŲ VADYBININKO, kuris padėtų klientams atrasti inžinerinės srities talentus. Laukiame CV norinčių dirbti pagal darbo sutartį ar partnerystės pagrindu. TAU REIKĖS: Savarankiškai sudaryti atrankos formatą; Konsultuoti klientus atrankos klausimais; Ieškoti potencialių kandidatų; Pristatyti tinkamus kandidatus klientui.
  • Galimybė panaudoti savo sukauptą patirtį savarankiškai vykdant projektus; Laisvė susidėlioti savo darbotvarkę; Puiki atmosfera mažame kolektyve; Galimybė dirbti biure arba iš namų.
  • I–V 8:00 - 17:00; VI ir VII - poilsio dienos. - Pilnas etatas
  • Vilnius

REIKALAVIMAI

TIKIMĖS, KAD TU: Esi vykdęs inžinerinės srities talentų atrankas; Turi aukštąjį išsilavinimą (techninis išsilavinimas – privalumas); Turi puikius bendravimo įgūdžius; Esi savarankiškas, iniciatyvus, atsakingas; Puikiai kalbi, rašai lietuvių ir anglų kalbomis.

APIE KOMPANIJĄ

JUGUM - įmonė, teikianti darbuotojų paieškos ir atrankos bei personalo nuomos paslaugas. Norintiems įsidarbinti padedame darbo paieškoje. ĮDARBINIMO PASLAUGA NEMOKAMA!

ATRANKŲ SPECIALISTAS (-Ė), UAB JUGUM

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų
KANDIDATUOTI