Biuro administratorė (-ius)

  • 1.150 EUR prieš mokesčius priklauso nuo kompetencijų
  • Darbo pobūdis - įmonės dokumentų ir korespondencijos tvarkymas; - pirminiu buhalterinių dokumentų apskaitymas ir skaitmenizavimas; - sąskaitų išrašymas ir registravimas; - darbas su apskaitos programa Rivilė; - sutarčių apskaitymas ir administravimas; - informacijos srautų valdymas, archyvavimas ir paskirstymas; - biuro priežiūra, reikiamų priemonių užtikrinimas, pirkimų organizavimas; - skambučių administravimas; - vidinių iniciatyvų, renginių organizavimas; -pagalba kolegoms kasdieniniuose darbuose.
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybės Draugiškas kolektyvas Visos socialinės garantijos
  • pirmadienis - penktadienis nuo 8:00 iki 17:00 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius Naugarduko g. 102, Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- darbo kompiuteriu įgudžiai; - raštvedybos žinios; - atsakingumas, kruopštumas, dėmesys detalėms; - gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą, planuoti laiką; - pozityvus požiūris.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „JORE Invest“ Esame sukaupę daugiau nei 15 metų patirties statybų versle, todėl žinome, kad mūsų vystomi projektai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Sėkmingai dirbame statybų versle, griežtai laikydamiesi sutartų terminų ir sąlygų bei aukštos kokybės kartelės. Mūsų ilgametė darbo patirtis leidžia užtikrinti, kad darbai būtų įgyvendinti laiku. Esame subūrę stiprią specialistų komandą, dirbame su atsakingais partneriais ir subrangovais. Didžiuojamės savo įgyvendintais projektais ir nuolat ieškome galimybių augti ir tobulėti bei kurti dar geresnį būstą savo klientams.

Biuro administratorė (-ius), UAB JORE INVEST

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS