Suvirinimo darbų inžinierius (-ė)

  • 980 - 2.182 EUR prieš mokesčius Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų.
  • Suvirinimo procedūrų rengimas; Suvirinimo darbų kontrolės vykdymas; Darbininkų žinių tikrinimo programos rengimas.
  • Papildomas cveikatos draudimas Galimybė kelti kvalifikaciją Įmonės renginiai
  • Darbo pradžia 7:00 val. - darbo pabaiga 16:15 val., Penktadieniais darbo laiko pradžia 7:00 val., pabaiga 13:30 val. - Pilnas etatas
  • Kaunas

REIKALAVIMAI

Turite aukštąjį išsilavinimą (pageidautina mechanikos inžinerijos arba pramonės inžinerijos ar panašioje srityje); Gebate paruošti, patvirtinti, suderinti potencialiai pavojingų įrenginių suvirinimo procedūrų aprašus (SPA); Gebate atlikti neardančios kontrolės darbus apžiūrimosios kontrolės (VT) defektoskopijos metodu; Gebate mokyti suvirintojus ir metalo pjaustytojus, kelti jų kvalifikaciją, tikrinti žinias, praktinius įgūdžius; Gebate įdiegti ir kontroliuoti kaip vykdomi valstybiniai ir bendrovės standartai bei norminiai aktai reglamentuojantys suvirinimą, diegti naujausius technologinius pasiekimus suvirinimo srityje. Gebate kontroliuoti, kad suvirinimo darbai būtų atliekami kokybiškai ir pagal sudarytą SPA; Turite patirties organizuoti ir vykdyti suvirinimo jungčių terminį apdorojimą; Gebate raiškiai reikšti mintis raštu ir žodžiu rusų arba anglų kalbomis; Gebate dirbti komandoje ir savarankiškai vykdyti suvirinimo darbų techninį vadovavimą; Esate iniciatyvus, įžvalgus, atsakingas, organizuotas, nuosekliai atliekate pavestas užduotis ir siekiantis nuolatinio tobulėjimo.

APIE KOMPANIJĄ

UAB „IREMAS“ – tai viena stambiausių metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje, kurios pagrindinės veiklos - metalo gaminiai ir apdirbimas, gamyba, montavimas, remontas, projektavimas ir techninės priežiūros paslaugos. Metalo gaminių gamybos ir apdirbimo padaliniai išsidėstę Jonavoje, Panevėžyje ir Klaipėdoje. Profesionali komanda ir išskirtinai plati geografinė padėtis užtikrina operatyvų ir kokybišką klientų bei partnerių aptarnavimą.

Suvirinimo darbų inžinierius (-ė), UAB "Iremas"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

KANDIDATUOTI Daugiau darbo pasiūlymų