Pusryčių padavėjas (-a)

  • 900 - 1.000 EUR prieš mokesčius Atlygis valandinis 5,50 - 5,80; priklauso nuo patirties, išdirbtų valandų, 1,5 karto didesnis naktinėmis valandomis;
  • https://www.facebook.com/twosenses.restaurant Atsinaujinęs „Two senses“ baras ir restoranas į komandą priimtų padavėją-barmenę (-ą). Mus rasite viename iš geriausių ir didžiausių viešbučių Kaune - Radisson Hotel Kaunas. Mes vertiname komandinį darbą, pozityvumą, norą tobulėti ir augti drauge su mumis. Kasdien dirbame tam, kad sukurtume įsimintinas akimirkas sau ir savo svečiams. Jeigu tau patinka bendrauti, turi patirties dirbant restorane, nedelsk ir atsiųsk savo gyvenimo aprašymą. Malonus ir paslaugus, profesionalus svečių aptarnavimas restorane. Darbas slenkančiu grafiku, pakaitomis ir savaitgaliai, derinamas su studijomis. Galimybė dirbti pilnu, 0,75 ar 0,5 etatu.
  • stabilumas, skaidrumas, pagarba ir jokios monotonijos; taksi ankstyvu/vėlyvu metu;
  • 6:00 - 15:00 (į darbą atvežame), grafikas slenkantis, pilnas etatas, darbas ne sezoninis - Pilnas etatas, 0.75 / 0.50 etato
  • Kaunas Donelaičio 27, Kauno centras
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- anglų kalbos žinojimas; - panašaus darbo patirtis būtų privalumas; - mokėjimas bendrauti su svečiais; - darbas komandoje; - noras tobulėti ir siekti komandos tikslų, profesionalumo; - sąžiningumas ir paslaugumas.

APIE KOMPANIJĄ

Kviečiame Jus tapti Radisson Kaunas viešbučio komandos dalimi. Jūs prisijungsite prie sparčiai pasaulyje besiplečiančios Radisson Hotel Group kompanijos, kuri 2021m. Forbes buvo pripažinta No. 4 geriausiu darbdaviu turizmo sektoriuje, visame pasaulyje. Jei domina darbas turizmo sferoje ar maitinimo sektoriuje, mėgstate bendrauti, esate paslaugus ir iniciatyvus, sąžiningas ir atsidavęs darbui, prisijunki prie mūsų ir patirsi koks gyvenimas verda viešbučio ir restorano užkulisiuose. "Two senses" restoranas– du potyriai: restoranas ir baras kartu. Ugnis virtuvėje ir ledas bare. Čia daug dėmesio potyriams, jaukiai atmosferai, kokteiliams, gastronominei kultūrai.

Pusryčių padavėjas (-a), UAB "Hotel Neris"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37037306100
SKELBIMAS NEAKTYVUS