Grįžti atgal

Padavėjas (-a)

  • Nuo 400 EUR į rankas Priklauso nuo patirties
  • Darbas 4* tarptautiniame viešbutyje, malonus ir paslaugus svečių aptarnavimas viešbučio restorane pusryčių, pietų metu, darbas lanksčiu grafiku, pilnas arba pusė etato, pamainomis
  • Mes siūlome: - Galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku; - Stabilų atlyginimą; - Darbą ir patirtį tarptautinėje kompanijoje.
  • 6:00 - 15:00 (į darbą atvežame), grafikas slenkantis, pilnas etatas, darbas ne sezoninis -
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- Geras anglų kalbos žinojimas; - Panašaus darbo patirtis būtų privalumas; - Mokėjimas bendrauti su svečiais; - Darbas komandoje; - Noras tobulėti ir siekti komandos tikslų, profesionalumo; - Sąžiningumas ir paslaugumas.

APIE KOMPANIJĄ

Park Inn by Radisson yra sparčiai pasaulyje besiplečianti kompanija, siūlanti asmeninį ir profesinį tobulėjimą bei karjeros galimybes. Mes kuriame įsimintinas akimirkas sau ir svečiams, vertiname atvirą ir nuoširdų bendravimą, ugdome talentus. Park Inn by Radisson priklauso Radisson Hotel Group viešbučių tinklui. Tai tarptautinį pripažinimą pelniusi viešbučių grupė, kurios viešbučiai mėgstami svečių dėl aukšto aptarnavimo standartų ir inovatoriškų koncepcijų. Viešbutyje yra įrengti 206 kambariai, 140 vietų restoranas, 40 vietų baras bei modernus konferencijų ir renginių centras su 8 daugiafunkcinėmis salėmis. Jei Jus domina darbas pasluagų sferoje, mėgstate ir mokate bendrauti, esate paslaugus ir iniciatyvus, sąžiningas, kviečiame Tapti komandos nariu.

Padavėjas (-a), UAB "Hotel Neris"

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

+37037306100
SKELBIMAS NEAKTYVUS