Siuntų rūšiuotojai (-os) Vokietijoje!

  • 1.450 - 1.600 EUR į rankas
  • - siuntų (dėžių, vokų) rūšiavimas; - siuntų svoris nedidelis.
  • - kompensuojama kelionė Lietuva - Vokietija - Lietuva; - nemokamas ir kokybiškas apgyvendinimas su visais patogumais, internetu; - darbas vienoje didžiausių internetinių parduotuvių sandėlyje.
  • Darbo grafikas: pamaininis. - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- atsakingumas, noras dirbti; - motyvacija; - galimybė vykti į projektą savo automobiliu (privalumas). Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „HEADEX Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Siuntų rūšiuotojai (-os) Vokietijoje! , UAB „Headex Group“

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS