Krautuvo vairuotojai (-os) Vokietijoje!

  • 1.500 - 2.400 EUR į rankas
  • - darbas sandėlio viduje ir lauke; - krautuvo vairavimas; - palečių kėlimas į stelažus; - sunkvežimių iškrovimas/pakrovimas; Turime įvairių pasiūlymų skirtinguose Vokietijos miestuose.
  • nemokamas apgyvendinimas tvarkinguose būstuose su patogumais, internetu; kylantis darbo užmokestis, priklausomai nuo dirbamų valandų skaičiaus ir darbo rezultatų; galimybė rinktis vokišką arba lietuvišką darbo sutartį; kompensuojama kelionė Lietuva - Vokietija - Lietuva.
  • Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- bent minimali patirtis vairuojant krautuvą; - noras mokytis; - atsakingumas, darbštumas; - pažymėjimas nėra būtinas - APMOKOME. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Krautuvo vairuotojai (-os) Vokietijoje!, UAB „Headex Group“

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS