Vairuotojas (-a) su CE kategorija Nyderlanduose!

  • 2.000 - 2.700 EUR į rankas
  • - sunkvežimio su šaldytuvu vairavimas įmonės teritorijoje; - krovos darbai; - produkcijos kiekių sutikrinimas pagal dokumentaciją; - produkcija - mėsos gaminiai. Darbo vieta: Oss, Nyderlandai.
  • nemokamas apgyvendinimas su patogumais, internetu; kompensuojama kelionė Lietuva - Nyderlandai - Lietuva; ilgalaikis darbas.
  • Darbo grafikas: viena pamaina. - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- anglų kalbos žinios; - CE vairavimo patirtis. Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Vairuotojas (-a) su CE kategorija Nyderlanduose!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS