Turi žinių apie tropinius augalus? Turim puikų pasiūlymą - darbas privačiuose namuose 3 d. per savaitę!

  • 1.196 - 1.569 EUR prieš mokesčius
  • - darbas privačiame šeimos botanikos sode; - trąšų parinkimas, augalų kenkėjų naikinimas; - grunto kokybės stebėjimas; - augalų genėjimas, priežiūra; - kiti augalų priežiūros darbai.
  • - atlyginimo kilimo galimybės; - laisvi savaitgaliai; - galimybė derinti darbo grafiką.
  • pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį. Nuo 9 iki 13:30 valandos. - Pusė etato
  • Klaipėda
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- aukštasis išsilavinimas botanikos srityje; - darbo patirtis prižiūrint palmes ar kitus tropinius augalus; - augalų kenkėjų ir ligų išmanymas; - gebėjimas parinkti tinkamas trąšas augalams; - nuosavas automobilis ir vairuotojo pažymėjimas (didelis privalumas). Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Turi žinių apie tropinius augalus? Turim puikų pasiūlymą - darbas privačiuose namuose 3 d. per savaitę!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS