➡️ Siuntų rūšiuotojai (-os), vienoje didžiausių internetinių parduotuvių, Vokietijoje!

  • 1.600 - 1.800 EUR į rankas
  • - siuntų (dėžių, vokų) rūšiavimas. Darbo vieta: Kleinostheim, Vokietija. Darbas trumpalaikIs , iki NAUJŲJŲ metų;
  • nemokamas apgyvendinimas su patogumais, internetu; kompensuojama kelionė Lietuva - Vokietija - Lietuva; LENGVAS ir įdomus darbas vienoje didžiausių internetinių parduotuvių.
  • rytinė, popietinė ir naktinė pamaina. - Pilnas etatas
  • Užsienis
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- atsakingumas, noras dirbti; - motyvacija; - galimybė vykti į projektą savo automobiliu (privalumas). Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „HEADEX Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

➡️ Siuntų rūšiuotojai (-os), vienoje didžiausių internetinių parduotuvių, Vokietijoje!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS