RENKAME NAUJĄ KOMANDĄ! Kviečiame pakuotojus (-as) ir operatorius (-es)! PATIRTIES NEREIKIA!

  • 711 - 1.100 EUR į rankas
  • Renkame naują gamybos darbuotojų komandą! Galėsi išsirinkti sau priimtinesnę poziciją: Pakuotojas (-a): - produkcijos pakavimas ir komplektavimas; - gaminių krovimas; - kiti pagalbiniai darbai. Linijos operatorius (-ė): - gamybos įrenginių valdymas, aptarnavimas ir priežiūra; - mechaninis įrenginių gedimų šalinimas; - kokybės kontrolė; - švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.
  • - stabilus darbas tarptautinėje įmonėje; - apmokymai darbo vietoje; - karjeros galimybės.
  • Darbo grafikas: slenkantis/pamaininis. - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

Svarbiausia - motyvacija dirbti, greitas darbo tempas ir atsakingumas, o visa kita - apmokysime! Jei turi panašios darbo patirties - laikysime dideliu privalumu! Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

RENKAME NAUJĄ KOMANDĄ! Kviečiame pakuotojus (-as) ir operatorius (-es)! PATIRTIES NEREIKIA!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS