Pardavėjas (-a) - salės darbuotojas (-a) Kaune!

  • 700 - 856 EUR į rankas
  • Prisijunk prie TOP darbdavio ir įgyk patirties! Didžiausias žemų kainų mažmeninės prekybos tinklas Europoje „LIDL“ ieško TAVĘS! - darbas prekybos centro salėje ir sandėlyje; - prekių išdėstymas prekybos lentynose; - prekybos salės priežiūra ir tvarkos palaikymas; - klientų aptarnavimas kasoje; - darbas su grynaisiais pinigais ir banko kortelėmis.
  • nauja patirtis; karjeros galimybės; po bandomojo laikotarpio - sveikatos draudimas.
  • Darbo grafikas: rytinė (06:00-14:30) ir popietinė pamaina (14:00-22:30). - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- lietuvių šnekamosios kalbos žinios; - komunikabilumas, geri bendravimo įgūdžiai; - sugebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją; - atsakomybė, punktualumas. Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „HEADEX Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Pardavėjas (-a) - salės darbuotojas (-a) Kaune!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS