Pakuotojai (-os) kartono ir popieriaus gamybos įmonėje!

  • 1.153 - 1.353 EUR prieš mokesčius
  • - darbas prie popieriaus ir kartono gamybos linijos; - pagamintos produkcijos pakavimas ir komplektavimas; - krovos darbai; - kokybės kontrolė.
  • - galimybė užsidirbti daugiau dirbant viršvalandžius ar savaitgaliais; - galimybė apmokėti kelionės išlaidas į/iš darbo; - karjeros galimybės.
  • Slenkantis, pamaininis. 4 dirbate, 4 laisvos dienos (6:00-18:00; 18:00-6:00). - Pilnas etatas
  • Kaunas
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- darbo patirtis pakuotojo (-os) pozicijoje (privalumas); - atsakingumas; - kruopštumas; - atidumas; - spartus darbo tempas. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Pakuotojai (-os) kartono ir popieriaus gamybos įmonėje!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS