Mokestinių operacijų specialistas (-ė)!

  • 1.000 - 1.200 EUR į rankas
  • - mokesčių deklaracijų rengimas; - konsultacijų mokesčių klausimais teikimas.
  • - galimybė tapti savo srities profesionalu ir įgyti rinkoje itin vertinamos konsultavimo kompetencij - dalyvavimas kvalifikacijos kėlimo programose; - metiniai priedai už pasiektus rezultatus.
  • I - V 08:00 - 17:00 val. - Pilnas etatas
  • Vilnius
SKELBIMAS NEAKTYVUS

REIKALAVIMAI

- žinios arba patirtis apskaitos/mokesčių srityse; - anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu) - didelis privalumas; - geri darbo „Microsoft Excel“ įgūdžiai - didelis privalumas. Susidomėjai? Susisiek: +37052030070. Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

APIE KOMPANIJĄ

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70.

Mokestinių operacijų specialistas (-ė)!, UAB Headex

Kiti aktualūs darbo pasiūlymai

Kandidatuok greitai ir lengvai
Personalo skyrius
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

SKELBIMAS NEAKTYVUS